srodki transportu edukacja wczesnoszkolna

srodki transportu edukacja wczesnoszkolna

Dlaczego Resist Planning

"Pamiętajmy, że Ready, Aim, ogień; każda inna sekwencja jest szkodliwe."

- Prawo Bryce

KrĂłtka odpowiedĹş: "Bo to wymaga pracy."

Długa odpowiedĹş: Ludzie mają tendencję do oprzeć patrząc w kryształowej kuli i wolą reagować na Ĺźycie, gdyĹź przechodzi je.części etz NiektĂłrzy ludzie uwaĹźają, planuje w dzisiejszym zmieniającym się świecie jest to strata czasu, Ĺźe trzeba być bardziej "agile" i dostosować je do zmian, ktĂłre występują. KaĹźdy, kto został zaprojektowany i zbudowany niczego substancji wie, to jest zupełnie niedorzeczne. Nie mielibyśmy wielu wspaniałych wieĹźowce, mosty, tamy, autostrad, statkĂłw, samolotĂłw i innego specjalistycznego sprzętu, bez wysiłkĂłw architektĂłw i inĹźynierĂłw. Bez takiego planowania, nasz kraj wyglądałby zasadniczo nie róşni się od sposobu pionierzy pierwszy odkrył kontynent. ChociaĹź na pewno musimy być elastyczni w naszych planach, a my będziemy nieuchronnie zrobić kilka błędĂłw po drodze, mały postęp zostanie zrealizowane, jeśli nie staramy się zaplanować przebieg działania i kontrolować nasze przeznaczenie.

Ludzie często biorą za pewnik, planowanie, że ktoś inny będzie robić plany dla nas, takich jak urzędnicy państwowi, naszego korporacyjnego zarządzania, a nawet starszych naszych rodzin. W rezultacie stajemy się raczej luźne o patrzeniu w przyszłość. Nie ma też zachęcanie przez nikogo zaplanować nasze sprawy, takie jak ulgi podatkowej. Podczas gdy inne kraje oferują zachęty, aby zaoszczędzić pieniądze na przyszłość, takich jak Japonia, Ameryka nie robi. Dlatego planowanie jest czynnością dość osobista; możemy zobaczyć cnotę albo w ten sposób albo nie.

Amerykanie stają się legendarne reakcjonistów, którzy zwykle zwlekają, aż będzie za późno. Widzimy to w wszystko od planowania działalności, planowania kariery zawodowej, planowania rodziny, planowanie finansowe, a nawet planowania naszego upadku.
nasza strona www
- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *