srodki transportu o zasiegu nieograniczonym

srodki transportu o zasiegu nieograniczonym

Jo Rowling powiedziała, że ??czuła, że ??"musiał zrobić już w książce". Ona naprawdę uwierzył w historię, a więc kiedy przyszło do pisania, zrobiła pewna, że ??załatwione wszystkie niezbędne przygotowania. Po dokonaniu rejestracji, pisanie jest niemal proste!

Przepisanie

Jo Rowling przepisał otwarcia rozdział Harry Potter i Kamień Filozoficzny w sumie 15 razy. Jej matka zmarła zaledwie 6 miesięcy po jej pierwszej próbie w rozdziale pierwszym tej książki, i że wysłał ją do szału przepisywania zasadniczo zmienia wszystko. Książki Potter jest o śmierci, nie ma co do tego wątpliwości, a one są napędzane zwłaszcza po śmierci rodziców Harry'ego i jego cudowne przeżycie. Gdy Jo Rowling doświadczył tak istotny punkt zwrotny w swoim życiu, że przepisał historię do refleksji i przetwarzać własny ból.

Pisanie i przepisywanie są odrębne procesy. Pisanie jest trasowania lub rzeźbienia na projekty dotyczące historii. Przepisywanie jest ponowne spojrzenie i ponownie zobaczyć. Często przepisanie pokaże się gdzie historia zgasła toru i gdy pytania zadane na początku nie zostały odebrane przez samego końca. W przypadku JK Rowling , zdała sobie sprawę, po napisaniu całą pierwszą książkę, która dała dala całą fabułę z siedmiu książek. Ona przepisał go w tym świetle, a odbyło się wielu rzeczy z powrotem.

Wiele udanych Autorzy twierdzą, że tylko napisać do przerobienia. DH Lawrence powiedział nawet, że pisał cały swój pierwszy projekt, wyrzucił go, a następnie rozpoczęła się ponownie od zera.

Redagowanie

Montaż jest proces rafinacji i polerowanie rękopis. Ta część procesu może być wykonane przez Ciebie, lub zewnętrznym edytorze. Często jest to mądry, aby mieć wygląd edytora stosunku pracy przed złożeniem go do publikacji, ponieważ jest to bardzo trudne do uzyskania dystans trzeba z własnej pracy, aby zobaczyć, gdzie można go poprawić.

najtańsze ubezpieczenie oc dla młodych kierowców
- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *