srodki transportu materialy edukacyjne

srodki transportu materialy edukacyjne

Zamieszanie i Dezorganizacja

Nasz świat wkracza do stanu nie radzenia sobie i pełna zawirowań, przeĹźywamy smutek po stracie bliskiej osoby, a jednocześnie staramy się dostosować do tego, co postrzegamy jako pusty świata bez tej osoby w nim. Faza ta moĹźe być bardzo testowania dla nas i tych wokół nas, oglądając i starają się nas wspierać.fizjosport - rehabilitacja kraków MoĹźemy stać się bardzo intensywnie, skupiając się na realiach naszej straty, ale w tym samym czasie postaramy niemal wszystko, by uciec.

Nasz organizm może wejść w fazę całkowitego wyczerpania i skrajne emocje, a osoba w żałobie często doświadczają huśtawki nastrojów, które mogą być dramatyczne i bolesne dla tych wokół nas. Normalne emocje podczas tej fazy może obejmować gniew, smutek, depresja ekstremalne, rozpacz i zazdrość wobec innych, którzy nie ponieśli taką samą stratę.

Faza ta rozwija, dzięki czemu ludzie zaczynają rozumieć wszelkie konsekwencje utraty i zacząć odbudowywać swoje życie - Ta faza może być przypadek jeden krok do przodu i dwa kroki w tył i może trwać rok lub dłużej, zanim stwierdzi.

Poprawa

Etap odzyskiwania jest to czas, który jest również określany jako akceptacja lub fazy naprawczego. Okres całkowitego chaosu i zamieszania ułatwia jak przenieść do nowego punktu równowagi. Życie przenosi się na miłe wspomnienia, ale bez intensywnych emocji smutku, które wystąpiły wcześniej. Uświadamiamy sobie, że fizyczne objawy ich smutek zaczynają zanikać i czujemy się bardziej zdolne do radzenia sobie z życiem w sposób pozytywny i są znacznie mniej zmęczony niż kiedyś.

Ból utraty pozostaje, ale nie do wytrzymania intensywność niej oddala, a my zacząć odbudowywać swoje życie i doświadczenia nadziei ponownie. Życie wydaje się możliwe ponownie koncentruje się rozwijać nowe, życiowe procedury adaptacji i nasza zdolność do interakcji, bez tego uczucia ciągłego bólu serca ustępuje.Miłość, śmiech i nowe wspomnienia nigdy nie zastąpi stare, a nie powinny, ponieważ są one przechowywane w specjalnym miejscu w naszym sercu, ale przestrzeń jest stworzony, aby opracować nowe i nigdy nie powinien czuć się winny, umożliwiając nowe życie zacząć.


- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *