srodki transportu bliskiego i dalekiego

srodki transportu bliskiego i dalekiego Prawie każda strona edukacyjna będzie dostarczać informacji o wspieraniu uczenia się dziecka w tych dziedzinach. Istnieją dwa elementy niezbędne dla zrównoważonego uczenia się, które uzupełnia istotną zestaw narzędzi do sukcesu akademickiego: pisania i szerokiego słownictwa.

Dzieci trzeba pisać codziennie. Po tym wszystkim, jak stałeś się ekspertem w swojej dziedzinie? Przyszedł jednak praktyka i więcej praktyki. Od fryzjera do architekta z nauczycielem w klasie do profesjonalnego prezentera, każdy z nich stał się bardziej sprawny (i bardziej pewny siebie i właściwe) do godzin praktyki, nauki, regulacji, manipulacje, w połączeniu z chęci, nie poddawaj się, wytrwać i zwyciężyć , Zaskakująco wielu rodziców chce sukcesu dla swoich dzieci, ale ma to być automatyczne, które mają być dana, i tak przez pobłażliwość że spycha uczenia się statusem "Zapisz na później", jak iść do przodu z trywialnej zabawy i rozrywki.

srodki transportu bliskiego i dalekiego

Nie mam nic przeciwko zabawy i rozrywki , ale wiem też, że myśli o przygodzie daje trwalszy i bardziej znaczący. Aby zachować pamięć muszę napisać o tym. Niezależnie od tego, w dzienniku lub czasopiśmie, rozwlekły opis każdego dnia musi upaść. Mieć dziecko wyjaśnić następujące receptury i pieczenia pyszne ciasto; opisać dziwne zadrapania brody dziadka i zapach jego dziwnie outdoorsy goleniu; przeżyć przewracania dreszczyk krąży w bi-plane na wzgórza z tyłu domu; bada zawiłości budowy gniazda osy pod okapem domu. Jeden element, jedna przygoda dzień awansuje umiejętności pisarskie, jak dane są podkreślone i inscenizacja tej chwili utrwala wspomnienia i rozszerza możliwości. Będąc w stanie pisać z opisem i wyjaśnieniem ujawnia wiedzę, jak również ewentualnych nieporozumień. W codziennym nawykiem umysłu i pióra, wzbogaca myślenie i świadomość cudach, które otaczają każdego z nas.

świeża karma
- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.