srodki transportu angielski dla dzieci

Problemy z wydajnością pracowników - Jak skutecznie rozwiązywać problemy z wydajnością

Kwestie wydajności pracowników są nieuniknione. Kluczem do obu ich adresowanie i zmniejszenie ich nawrotom jest zapewnienie uczciwego i terminowego zwrotne.

Z pewnością nie jest to nowa koncepcja. Niestety, nie jest powszechną praktyką. Istnieje prosty powĂłd do tego, i to nie dlatego, Ĺźe nie mają czasu.profesjonalne biuro rachunkowe - Katowice Widziałem menedĹźerĂłw zrobić niemal wszystko, aby uniknąć dając pracownikowi uczciwy, terminowego zwrotne. tanie parapety zewnętrzne Zaniedbujemy robi to dlatego, Ĺźe czyni nas niewygodne. Będąc ludzie, nie lubią konfrontacji. Jako menedĹźerowie przysięgamy w gĂłrę iw dół, Ĺźe nie jest to problem dla nas, ale jest. Nie lubimy ranić uczuć ludzi. Niestety, to myślenie wynagradza słabą wydajność, ktĂłra oszukuje firmę. Kody rĂłwnieĹź pracownikĂłw, pozbawiając je moĹźliwości, aby rozwijać i doskonalić.

Chociaż nie ma łatwego sposobu, aby dać negatywną opinię, to po prostu musi być zrobione, jeśli menedżer ma być skuteczna. Choć robi się łatwiej z praktyką, to nigdy nie będzie działalnością przyjemne.

Poniżej jest metoda skutecznego rozwiązywania problemu wydajności z pracownikiem.

Spotkać w prywatnym miejscu. Niech osoba wie, że jest cenionym pracownikiem. Czasami dobrze jest zacząć od pozytywnego komentarza. Nie krzyczeć, grozić, publicznie krytykować.

Z szacunkiem i obiektywnie omówić różnic w wydajności i wpływu na organizację. Nie zakładaj intencji. Unikaj reakcji emocjonalnej.

Poproś pracownika o wyjaśnienia. Jeśli jest to pierwszy raz, zajęcie się problemem, dać jej korzyść wątpliwości. Nie może być ważny powód. To może być kwestia umiejętności, czy może istnieć jakaś inna blokada. Jeśli tak, to trzeba pomóc.

Daj wyraźne instrukcje dotyczące pracownik musi poprawić, zawierać mierzalne cele (np Raport darmowy klient błędu musi być dostarczona do piątku w południe).
Mechanika precyzyjna
- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *