srodki transportu materialow niebezpiecznych

srodki transportu materialow niebezpiecznych

Czy jesteś Następny JK Rowling

Harry Potter. Nazwa przynosi natychmiastowe uznanie ludzi na całym świecie. Książki sprzedali ponad 350 milionów egzemplarzy na całym świecie. Tylko Biblia ma więcej tłumaczeń. Filmy przeszli do łaski list z 10 najlepszych dochodowych filmów wszech czasów.

Kiedy Harry Potter i Kamień Filozoficzny został opublikowany w 1997 roku, Joanne Kathleen Rowling była wcześniej niepublikowane autorem. Nie miała publikowania kredytów, nie wiedzą poufnych, nie ma przyjaciół w branży.

Więc jak to zrobiła? Jak poszła dalej, na przestrzeni dziesięciu krótkich lat, aby stać się pierwszym miliarderem autor na naszej planecie?

Odpowiedź na to pytanie nie leży w tym, co robiła w tych dziesięciu lat, od czasu publikacji pierwszej książki i że siódmego, Harry Potter i Insygnia Śmierci.

Odpowiedź rzeczywiście leży w tym, co robiła w ciągu siedmiu lat przed publikacją pierwszej książki.

srodki transportu materialow niebezpiecznych

Więc jeśli jesteś autorem, który nie został jeszcze opublikowany, jesteś faktycznie w najlepszej możliwej pozycji. Bo to w tym czasie, zanim książka trafi na półki, które mogą mieć największy wpływ na jej sukces.

Po prostu, JK Rowling następuje proces pisania czterech kroków, które też mogą przyjąć napisać swoją własną listę bestsellerów. Pytanie brzmi: czy masz to, czego potrzeba, aby zostać kolejnym JK Rowling?

Planowanie

Jest to zdecydowanie najbardziej niedoceniane etapów procesu pisania. I w ostatecznym umyć to rejestracja avon jest absolutnie najważniejsze.

To był 1990 i Jo Rowling był w pociągu pomiędzy Manchester i Londyn. Harry dosłownie przechadzali pełni uformowane w jej głowie, a ona patrzyła przez okno pociągu w polu pełnym krów. Spędziła następne cztery godziny (pociąg był opóźniony) Harry, wyobrażając sobie, że świat zamieszkały, przyjaciół i wrogów, które miał tam i niebezpieczeństw i radości może nie pojawić.

- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *