ekologiczne srodki transportu wikipedia

Pogrzeb Upamiętnienie State

Pogrzeb państwowy był waĹźnym, pamiątkowy krajowym wydarzeniem od śmierci Benjamin Franklin w 1790 roku, drugi z pogrzebĂłw państwowych podane George Washington w 1799. Wiele z ojcĂłw załoĹźycieli nie lubił przepychu i okoliczności instalacje gazowe lpg Bydgoszcz pogrzebĂłw państwowych, poniewaĹź odzwierciedla wydĹşwięk panowania brytyjskiego, ale kiedy ginie prezydent, musi istnieć publicznej Ĺźałoby.aby dowiedzieć się więcej kliknij tu.

William Henry Harrison był pierwszym prezydentem, który zginął w biurze, co wymagało ogromnej ceremonii aby odrębne. Washington kupiec Alexander Hunter zlecono zaprojektowanie potężnego pogrzeb że uspokoić naród. W swoim projekcie, Hunter nanoszone Białego Domu w czarną wstążką i miał tapicerowanym czerni i bieli transportowi przewozu ciała.

Patrząc wstecz w historii, to był pogrzeb Abrahama Lincolna w 1865 roku, które naprawdę precedens dla rozbudowanych ceremonii. Jego szczątki spoczywają w stanie w rotundzie na Kapitolu. Wkrótce został następnie 11 innych prezydentów: James Garfield (1881), William McKinley (1901), Warren Harding (1923), William Taft (1930), John F. Kennedy (1963), Herbert Hoover (1964), Dwight Eisenhower ( 1969), Lyndon Johnson (1973), Ronald Reagan (2004) i Gerald Ford (2006).

Kondukt pogrzebowy jest ważnym zwyczajem, zaczynając od Białego Domu i podróży do Kapitolu, w dół Constitution Avenue i Pennsylvania Avenue. Tradycyjnie, istnieje sześć koni tej samej rasy i koloru, trzech zawodników i kierownik sekcji zamontowany na czwartym konia ze starej gwardii Caisson plutonu.

Trumna jest często następuje jeździec mniej do reprezentowania upadłego lidera. zespoły wojskowe prowadzą każdą jednostkę - Gwardię Narodową, w służbie czynnej, PAN i rezerwowych sił - tak jak oni uczestniczyć w procesji pogrzebowej.

Pogrzeb państwowy obejmuje usługi pamiątkowe prowadzone przez Sekretarza Obrony i Sekretarz Armii, które są często przechowywane w Washington National Cathedral, gdzie zagraniczni dygnitarze, głowy państw, książęta, książęta, szefów rządów, premierów, premierów, generałów i mogą uczestniczyć inni urzędnicy.

- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *