srodki transportu bliskiego i magazynowania

srodki transportu bliskiego i magazynowania Nie miała nic do pisania na tak musiał zadowolić się grać to wszystko w jej wyobraźni. Przez czas wysiadła z pociągu w Londynie, centralny oddanych znaków już ugruntował się w jej umyśle.

Ale ona poszła do domu i od razu zacząć notować historię z tymi postaciami? Nie, ona nie. Spędziła pięć lat, tak, to prawda pięć lat tworzenia i rozwoju każdy szczegół z czarodziejskiego świata, w tym systemów rządowych i edukacyjnych, jak świat czarodziejski stali ramię w ramię z mugolskim świecie, a ona opracowana wysoce wyrafinowany system magii ostatecznie stanowią trzon jej własny marki pisania magii.http:/www.tanieubezpieczenieac.pl Poza tym ona wyrzeźbiona z całą historię, planowanie szczegółowe informacje oraz wydarzenia z wszystkich siedmiu książek, zanim umieścić pióro, aby rozpocząć pisanie pierwszego.

Czy próbować budować dom bez planów? Czy próbować jeździć po całym kraju bez mapy? Albo chcesz ustawić żagiel na morzu bez kompasu? Pisanie książki bez szczegółowego etapu planowania jest jak próbuje zbudować dom bez planów. Przegapić ten krok i jesteś prawie na pewno się stać zagubiony w lesie własnymi słowami.

Pisanie

Gdy piszesz, jesteś po prostu pisać. Nie planujemy, nie edytuje. Piszesz. Po zaplanowaniu swoją historię, to jest czas, aby usiąść i pisać.

JK Rowling zaplanował serię Harry Potter przez pięć lat, zanim odłożyła pióro na pierwszej książce pisała całą pierwszą książkę, i czuł się tak, jakby były "carving go z tej masy banknotów". Wszystko planowanie było warto. Była w stanie poświęcić się do rzeczywistego zadania pisania, wiedząc, że wszystkie opowieści i postaci elementów Musiała zostały pokryte.

Jest to najlepsze możliwe miejsce, aby być w podczas pisania powieści. Powieści są długie. Zwykle ponad 100.000 słów i czasem aż 200 tysięcy słów i więcej. To jest dużo słów! Więc jeśli masz zaplanowane i zorganizowane swoją historię skutecznie zrobić swoje badania (rzeczywistej lub w wyobraźni) i porównywane swoje notatki, a następnie proces pisania jest absolutną radość, gdzie można być bardzo pewni swojej zdolności do wytwarzania możliwie najlepszy powieść.

http://tanieac.eu
- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *